2016 yılında Manisa`da kurulan firmamız

M8 Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Kuruluş yıllından itibaren “Özel Proses İmalatı” yapan firmamız alt hizmet olarak elektrik-otomasyon, 
kalıcı markalama, robotik hatlar, endüstriyel izlenebilirlik alanlarında hizmete başlamıştır. Ege bölgesi ağırlıklı olup Türkiye`nin her bölgesinde faaliyet gösterip projeler üretmiştir. Özel proses imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamız, geniş; bilgi, tecrübe ve referanslarıyla sektördeki kaliteli duruşunu korumaktadır. Her üretim alanına özel sonuç odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretimin yanında teknolojik gelişmeleri takip ederek A++ enerji sarfiyatıyla doğa dostu projeler sürdüren firmamız ürettiği projelerde tamamen özgün, kendine has tarzı ve araştırmaları ve öz kaynakları ile gerçekleştiren bir firmadır.

Firma kültürü ve politikası gereği teknolojik gelişmeyi yakından takip etmeyi kendisine prensip edinen firmamız AR-GE ve ÜR-GE projeleri ile Çözüm Ortaklığı sunarak tüm fabrikaların üretim alanlarına özel her biri özgün projeler ile tam partnerlik sunmaktadır.

Çözüm ortaklarımız ile yürüttüğümüz projelerde “Gizlilik Esası” ilkesine bağlı kalarak her imalatı bir parmak izi gibi düşünüp imal etmek firmamız misyonudur.


M8 Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

design life itself